"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

A székelyudvarhelyi Orbán Balázs Általános Iskola 3. osztályosait látta vendégül általános iskolánk 4. b osztálya április végén. A hat éve tartó testvérkapcsolat az osztályfőnökök, Bartalis Zselyke (Orbán Balázs Általános Iskola) és Réderné Hegedűs Andrea (PRK Általános Iskolája) közös munkájának gyümölcse.

A színes program sok élményt szánt az idelátogatóknak. Az április 29-én bebarangolt történelmi emlékhelyek, a Mohács Nemzeti Emlékhely és a Siklósi Vár, az ősökre való emlékezést, a közös gyökerek felfedezését segítette. Majd a vendégeket fogadó családok számos programmal kínálták 30-án az udvarhelyi gyerekeket: városnézés, kirándulás, állatkert, grill parti és fagylaltozás örömet szerzett kicsiknek és nagyoknak. Köszönjük a családok vendégszeretetét, a programhoz való szeretetteljes hozzáállást. Végül május 1-jén még belefért még a kínálatba a Bükkösdi Ökopark és az Abaliget -barlang meglátogatása is.

A testvériskolai kapcsolat a refis diákok Erdélybe látogatásával folytatódik június közepén. Az utazás a Miniszterelnökség Határon Túli Magyarokért Felelős Államtitkárság 1.000.000 Ft-os és a Pécsi Református Kollégium támogatásával, valamint a szülők hozzájárulásából valósul meg. Köszönjük!

testvrkapcsolat1 h
testvrkapcsolat1 h
testvrkapcsolat2h
testvrkapcsolat2h
testvrkapcsolat3h
testvrkapcsolat3h
testvrkapcsolat4h
testvrkapcsolat4h
testvrkapcsolat5h
testvrkapcsolat5h
testvrkapcsolat6h
testvrkapcsolat6h
testvrkapcsolat fkp
testvrkapcsolat fkp
testvrkapcsolath
testvrkapcsolath

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: altiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

A székelyudvarhelyi Orbán Balázs Általános Iskola 3. osztályosait látta vendégül általános iskolánk 4. b osztálya április végén. A hat éve tartó testvérkapcsolat az osztályfőnökök, Bartalis Zselyke (Orbán Balázs Általános Iskola) és Réderné Hegedűs Andrea (PRK Általános Iskolája) közös munkájának gyümölcse.

A színes program sok élményt szánt az idelátogatóknak. Az április 29-én bebarangolt történelmi emlékhelyek, a Mohács Nemzeti Emlékhely és a Siklósi Vár, az ősökre való emlékezést, a közös gyökerek felfedezését segítette. Majd a vendégeket fogadó családok számos programmal kínálták 30-án az udvarhelyi gyerekeket: városnézés, kirándulás, állatkert, grill parti és fagylaltozás örömet szerzett kicsiknek és nagyoknak. Köszönjük a családok vendégszeretetét, a programhoz való szeretetteljes hozzáállást. Végül május 1-jén még belefért még a kínálatba a Bükkösdi Ökopark és az Abaliget -barlang meglátogatása is.

A testvériskolai kapcsolat a refis diákok Erdélybe látogatásával folytatódik június közepén. Az utazás a Miniszterelnökség Határon Túli Magyarokért Felelős Államtitkárság 1.000.000 Ft-os és a Pécsi Református Kollégium támogatásával, valamint a szülők hozzájárulásából valósul meg. Köszönjük!

testvrkapcsolat1 h
testvrkapcsolat1 h
testvrkapcsolat2h
testvrkapcsolat2h
testvrkapcsolat3h
testvrkapcsolat3h
testvrkapcsolat4h
testvrkapcsolat4h
testvrkapcsolat5h
testvrkapcsolat5h
testvrkapcsolat6h
testvrkapcsolat6h
testvrkapcsolat fkp
testvrkapcsolat fkp
testvrkapcsolath
testvrkapcsolath

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: altiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800