"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

„Az év állatai 2023” természetismereti versenyen első helyezett lett általános iskolánk 4. a osztályos csapata. A május elején szervezett városi megmérettetésen Bálint Gergő, Rácz Attila, Sárosi Levente és Takáts Áron remekelt!  

termeszetismereth

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: altiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

„Az év állatai 2023” természetismereti versenyen első helyezett lett általános iskolánk 4. a osztályos csapata. A május elején szervezett városi megmérettetésen Bálint Gergő, Rácz Attila, Sárosi Levente és Takáts Áron remekelt!  

termeszetismereth

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: altiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800