"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Tájfutó csapatunk a Kaposváron zajló megyei diákolimpián remekül képviselte iskolánkat. A megmérettetésen sok jó helyezés született, hét döntősünk is van az általános iskolából. Az alsós korosztályt Rácz Rozmaring, Rácz Attila és Takáts Áron, felsősöket Várady Helka, Wittner Áron, Trellák Andris és Somogyi Balázs képviseli majd a májusi országos találkozón. Gratulálunk Mireider Dánielnek és Wittner Barnabásnak is, akik ugyancsak kiválóan futottak.

tajfutok2vh

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: altiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Tájfutó csapatunk a Kaposváron zajló megyei diákolimpián remekül képviselte iskolánkat. A megmérettetésen sok jó helyezés született, hét döntősünk is van az általános iskolából. Az alsós korosztályt Rácz Rozmaring, Rácz Attila és Takáts Áron, felsősöket Várady Helka, Wittner Áron, Trellák Andris és Somogyi Balázs képviseli majd a májusi országos találkozón. Gratulálunk Mireider Dánielnek és Wittner Barnabásnak is, akik ugyancsak kiválóan futottak.

tajfutok2vh

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: altiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800