"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Az utolsó gyertyát szülők, tanárok és diákok együtt gyújtották meg december 19-én iskolánk adventi koszorúján. Az éneklést, háladadást követően kézműves foglalkozások, tea, kávé és sütemény várt felnőttre és gyermekre. Készültek a mécsestartók, a házikók, a betlehemek, szólt a karácsonyi ének. Ünnepi hangulat töltötte meg az iskola falait.  

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: altiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Az utolsó gyertyát szülők, tanárok és diákok együtt gyújtották meg december 19-én iskolánk adventi koszorúján. Az éneklést, háladadást követően kézműves foglalkozások, tea, kávé és sütemény várt felnőttre és gyermekre. Készültek a mécsestartók, a házikók, a betlehemek, szólt a karácsonyi ének. Ünnepi hangulat töltötte meg az iskola falait.  

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: altiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800