"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

A Harmónia kvartett muzsikája és az osztályok karácsonya igazi ünnepváró hangulatot teremtett általános iskolánkban december 20-án. Jó volt akár szülőként, gyermekként, tanárként vidámsággal, örömmel, hálával megélni ezt a napot és így búcsúzni az évtől! 

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: altiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

A Harmónia kvartett muzsikája és az osztályok karácsonya igazi ünnepváró hangulatot teremtett általános iskolánkban december 20-án. Jó volt akár szülőként, gyermekként, tanárként vidámsággal, örömmel, hálával megélni ezt a napot és így búcsúzni az évtől! 

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: altiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800