"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

A szigetvári Molnár Imre Városi Könyvtár által hirdetett "A törpe meg a körte" szavalóversenyen április 26-án alsós diákjaink vettek részt. A verseny 1-2. osztályos, illetve 3-4. osztályos kategóriában zajlott. Közel száz versenyző közül iskolánkból kilenc versenyző képviselt minket. Zákányi Maja I. helyezést, Tóth Zselyke III. helyezést ért el. Büszkék vagyunk Rátok!

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

A szigetvári Molnár Imre Városi Könyvtár által hirdetett "A törpe meg a körte" szavalóversenyen április 26-án alsós diákjaink vettek részt. A verseny 1-2. osztályos, illetve 3-4. osztályos kategóriában zajlott. Közel száz versenyző közül iskolánkból kilenc versenyző képviselt minket. Zákányi Maja I. helyezést, Tóth Zselyke III. helyezést ért el. Büszkék vagyunk Rátok!

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013