"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Ebben a tanévben két versenyen vettünk részt SNI és BTMN tanulóinkkal. Az ANK Tehetségpont, valamint a Pécs-Baranyai tehetségsegítő Tanács ebben a tanévben is meghirdette az SNI-s és BTMN-es tanulók hagyományos megyei szépíróversenyét, 2023.03.31.-én, amelyen három tanulónk képviselte iskolánkat: Fülöp Anita, Faragó Cecília, Lehel Zsófia. Idén a megyei döntőbe 41 iskola 113 tanulója nevezett be. A Szentlőrinci EGYMI szervezésében 2023.04.26.-án XVII. alkalommal megrendezett tehetségnapon szintén három tanulónkkal vettünk részt. Ezen a rendezvényen 12 iskolából 45 produkcióval mutatkoztak be a gyerekek. Páll Róbert, Faragó Cecília, Dalmi Léna  vers kategóriában adtak elő, Dalmi Léna III. helyezést ért el az alsó tagozatosok közt. Gratulálunk a megmérettetést vállalóknak!

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Ebben a tanévben két versenyen vettünk részt SNI és BTMN tanulóinkkal. Az ANK Tehetségpont, valamint a Pécs-Baranyai tehetségsegítő Tanács ebben a tanévben is meghirdette az SNI-s és BTMN-es tanulók hagyományos megyei szépíróversenyét, 2023.03.31.-én, amelyen három tanulónk képviselte iskolánkat: Fülöp Anita, Faragó Cecília, Lehel Zsófia. Idén a megyei döntőbe 41 iskola 113 tanulója nevezett be. A Szentlőrinci EGYMI szervezésében 2023.04.26.-án XVII. alkalommal megrendezett tehetségnapon szintén három tanulónkkal vettünk részt. Ezen a rendezvényen 12 iskolából 45 produkcióval mutatkoztak be a gyerekek. Páll Róbert, Faragó Cecília, Dalmi Léna  vers kategóriában adtak elő, Dalmi Léna III. helyezést ért el az alsó tagozatosok közt. Gratulálunk a megmérettetést vállalóknak!

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013