"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Technikuma és Szakképző Iskolája

Pécsi Református Kollégium Technikuma és Szakképző Iskolája

Intézményünk, az idei tanévben is képviseltette magát a Déli ASzC Apponyi Sándor Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium által megrendezésre kerülő Környezetvédelmi vetélkedőn. Diákjaink a versenyen 2. helyezést értek el, akiket Henzel Péter József gépész, műszaki tanár készített fel.

2

Pécsi Református Kollégium Technikuma és Szakképző Iskolája

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím:7960 Sellye, Zrínyi u.2.

Email: sellye@refipecs.hu

Tel.: +36-73-480-234

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Intézményünk, az idei tanévben is képviseltette magát a Déli ASzC Apponyi Sándor Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium által megrendezésre kerülő Környezetvédelmi vetélkedőn. Diákjaink a versenyen 2. helyezést értek el, akiket Henzel Péter József gépész, műszaki tanár készített fel.

2

Elérhetőségek

Cím:7960 Sellye, Zrínyi u.2.

Email: sellye@refipecs.hu

Tel.: +36-73-480-234