"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma

Május utolsó péntekén, Balatonbogláron rendezték a Tenisz Diákolimpia országos döntőjét. A Refiből Baranyi Bence, 11. A  osztályos tanuló indult az amatőr kategóriában. A 31 versenyző közül Bence a 17. helyet szerezte meg.

Gratulálunk!

Május 27-én, Budapesten került megrendezésre a Strandröplabda Diákolimpia országos döntője, a sportágban igazolt sportolók kategóriájában. Gyönyörű időjárás és kiváló körülmények fogadták a 47 fiú csapatot. Iskolánkat Baranyi Bence, 11.A és Schmidt Barnabás András képviselte. A csoportmérkőzések után a fiúk a keresztjátékot is sikeresen teljesítették, de a későbbi ezüstérmes budapesti duó – akik egyben a magyar strandröplabda válogatott tagjai – megállították párosunkat, így a végül a 17. helyen végzett csapatunk.