"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma

Május 18-19-én iskolánk vendége volt az ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnáziumának kórusa és néptánc csoportjai.

Csütörtök este fantasztikus hangulatú koncertet adtak az énekkarok; a Pécsi Refi Kamarakórusa, mint előénekes házigazda köszöntötte a vendégeket, majd a színpadot a Trefort gimisek vették át és örvendeztették meg a közönséget ének- és tánctudásukkal. Az estét izzó hangulatú táncház zárta mindenki örömére.

Másnap, pénteken hálásak voltunk a Teremtőnek, hogy esőmentes napon járhatták be és fedezhették fel vendégeink Pécs gyönyörű belvárosát, majd iskolánkba érkezve találkozónknak közös sportos, játékos levezetést adhattunk, melyen mindkét csapat új játékokat tanulhatott a másiktól. Azt gondoljuk, felejthetetlen élményünk volt mindannyiunknak!

Köszönjük a szervezést és a kórusok felkészítését Pap Tamás, illetve Mészáros Péter tanár uraknak!

Köszönjük a csodálatos tánckoreográfiákat Littner Anita tanárnőnek!

Köszönjük Cserős Borbála és Lovász Lilla tanárnőknek, valamint Kaczor László és László Lóránd tanár uraknak a csoport kíséretét!

Köszönjük az Úristennek, hogy új barátokra lelhettünk!

Soli Deo Gloria!

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Május 18-19-én iskolánk vendége volt az ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnáziumának kórusa és néptánc csoportjai.

Csütörtök este fantasztikus hangulatú koncertet adtak az énekkarok; a Pécsi Refi Kamarakórusa, mint előénekes házigazda köszöntötte a vendégeket, majd a színpadot a Trefort gimisek vették át és örvendeztették meg a közönséget ének- és tánctudásukkal. Az estét izzó hangulatú táncház zárta mindenki örömére.

Másnap, pénteken hálásak voltunk a Teremtőnek, hogy esőmentes napon járhatták be és fedezhették fel vendégeink Pécs gyönyörű belvárosát, majd iskolánkba érkezve találkozónknak közös sportos, játékos levezetést adhattunk, melyen mindkét csapat új játékokat tanulhatott a másiktól. Azt gondoljuk, felejthetetlen élményünk volt mindannyiunknak!

Köszönjük a szervezést és a kórusok felkészítését Pap Tamás, illetve Mészáros Péter tanár uraknak!

Köszönjük a csodálatos tánckoreográfiákat Littner Anita tanárnőnek!

Köszönjük Cserős Borbála és Lovász Lilla tanárnőknek, valamint Kaczor László és László Lóránd tanár uraknak a csoport kíséretét!

Köszönjük az Úristennek, hogy új barátokra lelhettünk!

Soli Deo Gloria!

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800