"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma

A Körber Hungária Kft. által kiírt „CSR társadalmi felelősségvállalás projekt” keretein belül május 20-án, szombaton egy kisebb csapat refis diák és szüleik arra vállalkoztak, hogy az általános iskola tetején lévő fa pergolát újjá varázsolják. Barabás Imre gondnok úr irányításával és segítségével nekikezdtek a csiszolásnak és festésnek, amelyhez a Körber Kft. biztosította az eszközöket, és az anyagokat. Az önkéntes munka jutalmaként a cégtől egy-egy pólót és finom ebédet kaptak ajándékba a résztvevők. Köszönjük Domján-Tuboly Szilviának, aki a Körber részéről megkereste iskolánkat ezzel a lehetőséggel, valamint nagy dicséret illeti a hétvégén is a közösségért tevékenykedő diákjainkat:

Vas Fanni 9.A

Lang Nikolett 9.NY

Pongrácz Kata Judit 9.NY

Stettner Szabina 9.NY

Domján Ákos 9.NY

Richter Bence 11.B

Vas Nikolett 12.A

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

A Körber Hungária Kft. által kiírt „CSR társadalmi felelősségvállalás projekt” keretein belül május 20-án, szombaton egy kisebb csapat refis diák és szüleik arra vállalkoztak, hogy az általános iskola tetején lévő fa pergolát újjá varázsolják. Barabás Imre gondnok úr irányításával és segítségével nekikezdtek a csiszolásnak és festésnek, amelyhez a Körber Kft. biztosította az eszközöket, és az anyagokat. Az önkéntes munka jutalmaként a cégtől egy-egy pólót és finom ebédet kaptak ajándékba a résztvevők. Köszönjük Domján-Tuboly Szilviának, aki a Körber részéről megkereste iskolánkat ezzel a lehetőséggel, valamint nagy dicséret illeti a hétvégén is a közösségért tevékenykedő diákjainkat:

Vas Fanni 9.A

Lang Nikolett 9.NY

Pongrácz Kata Judit 9.NY

Stettner Szabina 9.NY

Domján Ákos 9.NY

Richter Bence 11.B

Vas Nikolett 12.A

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800