"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma

November 17-én zajlott le a futsal diákolimpia megyei döntője 6 csapat részvételével. Hihetetlenül izgalmas mérkőzések után alakult ki a végső sorrend, amely után igazán büszkék lehetünk a Refi csapatára. Az első meccsen 6 másodperccel a vége előtt kapott góllal egyenlített ellenünk a Nagy Lajos Gimnázium, majd a következő mérkőzésen az utolsó 13 másodpercben lőtt két gólunkkal nyertünk a Mohács ellen. Az elődöntőben a nagy esélyes Cserepka iskola ellen fantasztikusan fegyelmezett játékkal 2-0 -ra nyertünk, így bejutottunk a döntőbe, ahol az utolsó 5 percig 1-1-re álltunk a Komló ellen, majd egy balszerencsés gól után fizikálisan is elfáradtunk, sajnos kikaptunk, de így is ezüstérmes lett a csapat és továbbjutott az országos elődöntőbe. A csapat tagjai: Mácsodi Sámuel, Berze Csanád, Hörnyék Máté, Neidhart Bálint, Both Márton, Dávid Barnabás, Takaró András, Szűcs Barnabás, Huber Milán, Boda Zsigmond.