"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma

Domján Ákos, gimnáziumunk 9.Ny osztályos tanulója nem hétköznapi sportágban jeleskedik. Egy 32 lóerős, Charles Leclerc gokarton száguldozik – persze csak a pályán – és hazai valamint nemzetközi versenyeken egyaránt bizonyította már rátermettségét.

A közelmúltban volt olyan hétvégéje például, amikor Szlovákiában vett részt futamokon, és végül szoros küzdelemben a 4. helyen végzett, egy másik, esős alkalommal osztrák pályán kellett a nehezített körülmények között helytállnia, ahol összetettben a 6. helyre került. Legbüszkébb természetesen a Magyar Országos Bajnokságon elért futamgyőzelmeire, legfőképp pedig arra, hogy összetettben is a dobogó legfelső fokára állhatott fel. Gratulálunk a nagyszerű teljesítményhez és további sok sikert kívánunk!