"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Internátusa

Pécsi Református Kollégium Internátusa

Az Internátus életében nagy naphoz érkeztünk május 3-án 19 diákunk ballagott el a kollégium falai közül. Mindig örömmel és egyben szomorúsággal is tölt el bennünket a ballagás napja, mert egy komoly, szeretetteljes alkalomhoz érkeznek el tanulóink, de ez eszünkbe juttatja az elválást is. Különösen is a jelen alkalommal, amikor 19 diákunkkal nem fogunk már találkozni a következő tanévben. Ők elmennek, de sok kellemes emlék, történet marad itt velünk.

„ A nagy útban nincsen semmi rejtély. Az ég hatása: jónak lenni, a föld hatása a bőség, az ember hatása a rend. Mindenkinek csak egyetlen dologra van szüksége, igazan élni.”

(Hamvas Béla)

Isten áldjon benneteket!

Áldás, békesség!

Pécsi Református Kollégium Internátusa

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Az Internátus életében nagy naphoz érkeztünk május 3-án 19 diákunk ballagott el a kollégium falai közül. Mindig örömmel és egyben szomorúsággal is tölt el bennünket a ballagás napja, mert egy komoly, szeretetteljes alkalomhoz érkeznek el tanulóink, de ez eszünkbe juttatja az elválást is. Különösen is a jelen alkalommal, amikor 19 diákunkkal nem fogunk már találkozni a következő tanévben. Ők elmennek, de sok kellemes emlék, történet marad itt velünk.

„ A nagy útban nincsen semmi rejtély. Az ég hatása: jónak lenni, a föld hatása a bőség, az ember hatása a rend. Mindenkinek csak egyetlen dologra van szüksége, igazan élni.”

(Hamvas Béla)

Isten áldjon benneteket!

Áldás, békesség!

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800