"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Zengővárkonyi Általános Iskolája

Pécsi Református Kollégium Zengővárkonyi Általános Iskolája

Fantasztikus élményekkel gazdagodva készülünk az év végére!

Iskolánk osztályai tanulmányi kirándulásokkal tették emlékezetessé az idei tanév utolsó napjait is. Sok helyen jártunk, sok szépet láttunk, még többet tanultunk és gazdagodtunk testileg, lelkileg. Épültek közösségeink, szorosabbra fonódtak kapcsolataink, hisz együtt lenni a sulin kívül is buli! Sőt!

Várjuk a végét... Ó!!!...IÓ!!!...CIÓ!!!

Pécsi Református Kollégium Zengővárkonyi Általános Iskolája

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7720 Zengővárkony, Arany J. u. 63.

Email: altiskola@refipecs.hu

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Fantasztikus élményekkel gazdagodva készülünk az év végére!

Iskolánk osztályai tanulmányi kirándulásokkal tették emlékezetessé az idei tanév utolsó napjait is. Sok helyen jártunk, sok szépet láttunk, még többet tanultunk és gazdagodtunk testileg, lelkileg. Épültek közösségeink, szorosabbra fonódtak kapcsolataink, hisz együtt lenni a sulin kívül is buli! Sőt!

Várjuk a végét... Ó!!!...IÓ!!!...CIÓ!!!

Elérhetőségek

Cím: 7720 Zengővárkony, Arany J. u. 63.

Email: altiskola@refipecs.hu