"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Zengővárkonyi Általános Iskolája

Pécsi Református Kollégium Zengővárkonyi Általános Iskolája

Földünk védelmére irányult a figyelem tegnap iskolánk minden osztályában. Küldetésünknek érezzük a ránk bízott gyermekek környezettudatos nevelését is, hiszen a bolygónk védelmét, jövőnk alakulását, idővel az ő kezükbe adjuk át. Fontos már ilyen korán, kisiskolás korban kialakítani gyermekeinkben a környezetvédelmi szemléletet, megismertetni őket a fenntarthatóság, önellátás lehetőségeivel.

(Föld medál, versek, segítő kezek, szelektív hulladékgyűjtés, természet totó, film - mind a Földünk védelmére hívta fel a figyelmemet!)

Pécsi Református Kollégium Zengővárkonyi Általános Iskolája

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7720 Zengővárkony, Arany J. u. 63.

Email: altiskola@refipecs.hu

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Földünk védelmére irányult a figyelem tegnap iskolánk minden osztályában. Küldetésünknek érezzük a ránk bízott gyermekek környezettudatos nevelését is, hiszen a bolygónk védelmét, jövőnk alakulását, idővel az ő kezükbe adjuk át. Fontos már ilyen korán, kisiskolás korban kialakítani gyermekeinkben a környezetvédelmi szemléletet, megismertetni őket a fenntarthatóság, önellátás lehetőségeivel.

(Föld medál, versek, segítő kezek, szelektív hulladékgyűjtés, természet totó, film - mind a Földünk védelmére hívta fel a figyelmemet!)

Elérhetőségek

Cím: 7720 Zengővárkony, Arany J. u. 63.

Email: altiskola@refipecs.hu