"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Zengővárkonyi Általános Iskolája

Pécsi Református Kollégium Zengővárkonyi Általános Iskolája

Szokásainkhoz híven, őszi szünet előtti utolsó napon, reformációi csendesnapot tartottunk iskolánkban, hogy valóban elcsendesedve, lelkiekben feltöltődve köszönjük el egymástól.

Felemelő alkalom volt együtt építeni, szépíteni a lelki házainkat, betekintést nyerni az egykori szerzetesek életében, gyógyteákat készíteni és kóstolni, megismerkedni jelképeinkkel, a reformáció korabeli írásmódokkal, egy interjú erejéig "találkozni" Luther Mártonnal, közös áhítaton éneket és sok új dolgot tanulni.

SDG!

Pécsi Református Kollégium Zengővárkonyi Általános Iskolája

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7720 Zengővárkony, Arany J. u. 63.

Email: altiskola@refipecs.hu

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Szokásainkhoz híven, őszi szünet előtti utolsó napon, reformációi csendesnapot tartottunk iskolánkban, hogy valóban elcsendesedve, lelkiekben feltöltődve köszönjük el egymástól.

Felemelő alkalom volt együtt építeni, szépíteni a lelki házainkat, betekintést nyerni az egykori szerzetesek életében, gyógyteákat készíteni és kóstolni, megismerkedni jelképeinkkel, a reformáció korabeli írásmódokkal, egy interjú erejéig "találkozni" Luther Mártonnal, közös áhítaton éneket és sok új dolgot tanulni.

SDG!

Elérhetőségek

Cím: 7720 Zengővárkony, Arany J. u. 63.

Email: altiskola@refipecs.hu