"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Nagyharsányi Általános Iskolája

Pécsi Református Kollégium Nagyharsányi Általános Iskolája

„Legyetek az Igének cselekvői, ne csupán hallgatói." Jakab 1,22 - Iskolánk ezt az igét választotta az év igéjének, így Balogh László Barna Nagytiszteletű Református Lelkész úr is ennek a jegyében tartotta a tanévkezdő istentiszteletet. Kis elsőseinket köszöntöttük, majd új pedagógusainkat is, aztán igazgatónőnk megnyitotta a 2023-24-es tanévet. Sok sikert, rengeteg élményt kívánunk mindenkinek!

Pécsi Református Kollégium Nagyharsányi Általános Iskolája

Lábléc Logo

Elérhetőségek - Nagyharsány

Cím: 7822 Nagyharsány, Petőfi u. 2-6

Email: nagyharsany@refipecs.hu

Tel.: +36-72-379-651

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Elérhetőségek - Pécs

Cím: 7630 Pécs, Engel J. u. 11

Email: titkarsag@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

„Legyetek az Igének cselekvői, ne csupán hallgatói." Jakab 1,22 - Iskolánk ezt az igét választotta az év igéjének, így Balogh László Barna Nagytiszteletű Református Lelkész úr is ennek a jegyében tartotta a tanévkezdő istentiszteletet. Kis elsőseinket köszöntöttük, majd új pedagógusainkat is, aztán igazgatónőnk megnyitotta a 2023-24-es tanévet. Sok sikert, rengeteg élményt kívánunk mindenkinek!

Elérhetőségek - Nagyharsány

Cím: 7822 Nagyharsány, Petőfi u. 2-6

Email: nagyharsany@refipecs.hu

Tel.: +36-72-379-651