"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Nagyharsányi Általános Iskolája

Pécsi Református Kollégium Nagyharsányi Általános Iskolája

Június 17-én került sor iskolánkban a ballagásra és a tanévzáró ünnepségre. Az áhítat után először a hetedikesek búcsúzkodtak a nyolcadik évfolyamosoktól, majd a ballagók intéztek pár szót tanáraikhoz és diáktársaikhoz. Ezután az "Akikre büszkék vagyunk" díjat vette át Petrovics János Dominik, Saláta Csanád és Kosztics Benjámin. "Pedagógus Szolgálatért" díjban részesült Bognár-Tóth Marianna, Majerné Kürthy Andrea igazgatóhelyettes asszony pedig a pécs-kertvárosi gyülekezet Dizsér Sándor-díját kapta meg. A tanévzáró fontos része volt a kitűnő és példás teljesítményű tanulók jutalmazása, majd az alkalom a negyedik osztályosok műsorával zárult.

Egy idézettel búcsúzunk minden ballagótól. Isten vigyázza lépteiteket minden utatokon!

"Nemes szép élethez,

Nem kellenek nagy cselekedetek,

Csupán tiszta szív

És sok-sok szeretet."

(Pázmány Péter)

 

 

Pécsi Református Kollégium Nagyharsányi Általános Iskolája

Lábléc Logo

Elérhetőségek - Nagyharsány

Cím: 7822 Nagyharsány, Petőfi u. 2-6

Email: nagyharsany@refipecs.hu

Tel.: +36-72-379-651

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Elérhetőségek - Pécs

Cím: 7630 Pécs, Engel J. u. 11

Email: titkarsag@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Június 17-én került sor iskolánkban a ballagásra és a tanévzáró ünnepségre. Az áhítat után először a hetedikesek búcsúzkodtak a nyolcadik évfolyamosoktól, majd a ballagók intéztek pár szót tanáraikhoz és diáktársaikhoz. Ezután az "Akikre büszkék vagyunk" díjat vette át Petrovics János Dominik, Saláta Csanád és Kosztics Benjámin. "Pedagógus Szolgálatért" díjban részesült Bognár-Tóth Marianna, Majerné Kürthy Andrea igazgatóhelyettes asszony pedig a pécs-kertvárosi gyülekezet Dizsér Sándor-díját kapta meg. A tanévzáró fontos része volt a kitűnő és példás teljesítményű tanulók jutalmazása, majd az alkalom a negyedik osztályosok műsorával zárult.

Egy idézettel búcsúzunk minden ballagótól. Isten vigyázza lépteiteket minden utatokon!

"Nemes szép élethez,

Nem kellenek nagy cselekedetek,

Csupán tiszta szív

És sok-sok szeretet."

(Pázmány Péter)

 

 

Elérhetőségek - Nagyharsány

Cím: 7822 Nagyharsány, Petőfi u. 2-6

Email: nagyharsany@refipecs.hu

Tel.: +36-72-379-651