"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Nagyharsányi Általános Iskolája

Pécsi Református Kollégium Nagyharsányi Általános Iskolája

Február 22-én Drávafokon került sor a IV. Református Iskolák Labdarúgó tornájára, ahonnan diákjaink aranyéremmel tértek haza. A csapatot Kisgyörgy Gábor, Gyurgyovics Bálint, Magyar Ármin, Megyeri Patrik és Saláta Csanád 8. osztályos tanulók, Réger István 7. és Kopnyik Viola 6. osztályos tanulónk alkotta. Az érem mellé Magyar Ármin begyűjtötte a torna leggyorsabb góljáért járó címet (37 másodperc), valamint a legjobb játékos címet kapta Gyurgyovics Bálint. Gratulálunk az eredményhez a játékosoknak és felkészítő tanáruknak, Becze Gábornak!  

 

Pécsi Református Kollégium Nagyharsányi Általános Iskolája

Lábléc Logo

Elérhetőségek - Nagyharsány

Cím: 7822 Nagyharsány, Petőfi u. 2-6

Email: nagyharsany@refipecs.hu

Tel.: +36-72-379-651

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Elérhetőségek - Pécs

Cím: 7630 Pécs, Engel J. u. 11

Email: titkarsag@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Február 22-én Drávafokon került sor a IV. Református Iskolák Labdarúgó tornájára, ahonnan diákjaink aranyéremmel tértek haza. A csapatot Kisgyörgy Gábor, Gyurgyovics Bálint, Magyar Ármin, Megyeri Patrik és Saláta Csanád 8. osztályos tanulók, Réger István 7. és Kopnyik Viola 6. osztályos tanulónk alkotta. Az érem mellé Magyar Ármin begyűjtötte a torna leggyorsabb góljáért járó címet (37 másodperc), valamint a legjobb játékos címet kapta Gyurgyovics Bálint. Gratulálunk az eredményhez a játékosoknak és felkészítő tanáruknak, Becze Gábornak!  

 

Elérhetőségek - Nagyharsány

Cím: 7822 Nagyharsány, Petőfi u. 2-6

Email: nagyharsany@refipecs.hu

Tel.: +36-72-379-651