"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Nagyharsányi Általános Iskolája

Pécsi Református Kollégium Nagyharsányi Általános Iskolája

2022. december 20-án került sor három év kihagyás után a falukarácsonyra a megszokott, ünnepélyes keretek között. Az igehirdetés után sokan készültek a műsorra: iskolánk énekkara és a tantestület tagjai is énekeltek, a kis óvodások csodálatos összeállítással jöttek, hatodik osztályosaink egy képzelt tv műsorban keresték és villantották fel a karácsony örömüzenetét, az ünnep igazi szépségét, az 5. osztályosok pedig a „Melyiket a kilenc közül" című jelenetet mutatták be. Zárásként gyertyát gyújtva közösen énekeltünk.

Az alábbi linken elérhető az eseményről készült videó:

https://youtu.be/B4SaDQGDIis

Pécsi Református Kollégium Nagyharsányi Általános Iskolája

Lábléc Logo

Elérhetőségek - Nagyharsány

Cím: 7822 Nagyharsány, Petőfi u. 2-6

Email: nagyharsany@refipecs.hu

Tel.: +36-72-379-651

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Elérhetőségek - Pécs

Cím: 7630 Pécs, Engel J. u. 11

Email: titkarsag@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

2022. december 20-án került sor három év kihagyás után a falukarácsonyra a megszokott, ünnepélyes keretek között. Az igehirdetés után sokan készültek a műsorra: iskolánk énekkara és a tantestület tagjai is énekeltek, a kis óvodások csodálatos összeállítással jöttek, hatodik osztályosaink egy képzelt tv műsorban keresték és villantották fel a karácsony örömüzenetét, az ünnep igazi szépségét, az 5. osztályosok pedig a „Melyiket a kilenc közül" című jelenetet mutatták be. Zárásként gyertyát gyújtva közösen énekeltünk.

Az alábbi linken elérhető az eseményről készült videó:

https://youtu.be/B4SaDQGDIis

Elérhetőségek - Nagyharsány

Cím: 7822 Nagyharsány, Petőfi u. 2-6

Email: nagyharsany@refipecs.hu

Tel.: +36-72-379-651