"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma

A Körber Hungária Kft. által kiírt „CSR társadalmi felelősségvállalás projekt” keretein belül május 20-án, szombaton egy kisebb csapat refis diák és szüleik arra vállalkoztak, hogy az általános iskola tetején lévő fa pergolát újjá varázsolják. Barabás Imre gondnok úr irányításával és segítségével nekikezdtek a csiszolásnak és festésnek, amelyhez a Körber Kft. biztosította az eszközöket, és az anyagokat. Az önkéntes munka jutalmaként a cégtől egy-egy pólót és finom ebédet kaptak ajándékba a résztvevők. Köszönjük Domján-Tuboly Szilviának, aki a Körber részéről megkereste iskolánkat ezzel a lehetőséggel, valamint nagy dicséret illeti a hétvégén is a közösségért tevékenykedő diákjainkat:

Vas Fanni 9.A

Lang Nikolett 9.NY

Pongrácz Kata Judit 9.NY

Stettner Szabina 9.NY

Domján Ákos 9.NY

Richter Bence 11.B

Vas Nikolett 12.A

r1
r1
r3
r3
r4
r4
r5
r5
r6
r6
r7
r7

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

A Körber Hungária Kft. által kiírt „CSR társadalmi felelősségvállalás projekt” keretein belül május 20-án, szombaton egy kisebb csapat refis diák és szüleik arra vállalkoztak, hogy az általános iskola tetején lévő fa pergolát újjá varázsolják. Barabás Imre gondnok úr irányításával és segítségével nekikezdtek a csiszolásnak és festésnek, amelyhez a Körber Kft. biztosította az eszközöket, és az anyagokat. Az önkéntes munka jutalmaként a cégtől egy-egy pólót és finom ebédet kaptak ajándékba a résztvevők. Köszönjük Domján-Tuboly Szilviának, aki a Körber részéről megkereste iskolánkat ezzel a lehetőséggel, valamint nagy dicséret illeti a hétvégén is a közösségért tevékenykedő diákjainkat:

Vas Fanni 9.A

Lang Nikolett 9.NY

Pongrácz Kata Judit 9.NY

Stettner Szabina 9.NY

Domján Ákos 9.NY

Richter Bence 11.B

Vas Nikolett 12.A

r1
r1
r3
r3
r4
r4
r5
r5
r6
r6
r7
r7

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800