"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma

Az év utolsó sportversenye a futsal diákolimpia országos elődöntője volt, amelyet Kaposváron rendeztek meg december 16-án. Somogy, Tolna és Fejér megye legjobb csapataival mérkőzött meg iskolánk fiú csapata. A rendezvényen színvonalas mérkőzéseket lehetett látni, ahol csapatunk egy győzelemmel és két vereséggel a 3. helyen zárt és vehette át a megérdemelt bronzérmet.

A csapat tagjai: Hörnyék Máté, Arató Ákos, Both Márton, Takaró András, Mácsodi Sámuel, Berze Csanád, Dávid Barnabás, Neidhardt Bálint, Boda Zsigmond, Szűcs Barnabás és Németh Bendegúz.

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Az év utolsó sportversenye a futsal diákolimpia országos elődöntője volt, amelyet Kaposváron rendeztek meg december 16-án. Somogy, Tolna és Fejér megye legjobb csapataival mérkőzött meg iskolánk fiú csapata. A rendezvényen színvonalas mérkőzéseket lehetett látni, ahol csapatunk egy győzelemmel és két vereséggel a 3. helyen zárt és vehette át a megérdemelt bronzérmet.

A csapat tagjai: Hörnyék Máté, Arató Ákos, Both Márton, Takaró András, Mácsodi Sámuel, Berze Csanád, Dávid Barnabás, Neidhardt Bálint, Boda Zsigmond, Szűcs Barnabás és Németh Bendegúz.

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800