"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma

December 2-án, Kiskunhalason került megrendezésre a Református Iskolák asztalitenisz országos döntője, ahol iskolánkat négy tanuló képviselte két csapatot alkotva. A Diákok fejenként 6-7 mérkőzést játszottak, így alakult ki a szép végeredmény.

Egyéniben Szabó Kolos a 2., Simara Bence a 6., Kovács András a 11. míg Mácsodi Sámuel a 14.helyen végzett. Csapatban a Szabó Kolos- Simara Bence alkotta csapat mindössze egy ponttal lemaradva ezüstérmes lett, míg a Kovács András- Mácsodi Sámuel páros a 6. helyen végzett.

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

December 2-án, Kiskunhalason került megrendezésre a Református Iskolák asztalitenisz országos döntője, ahol iskolánkat négy tanuló képviselte két csapatot alkotva. A Diákok fejenként 6-7 mérkőzést játszottak, így alakult ki a szép végeredmény.

Egyéniben Szabó Kolos a 2., Simara Bence a 6., Kovács András a 11. míg Mácsodi Sámuel a 14.helyen végzett. Csapatban a Szabó Kolos- Simara Bence alkotta csapat mindössze egy ponttal lemaradva ezüstérmes lett, míg a Kovács András- Mácsodi Sámuel páros a 6. helyen végzett.

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800