"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma

December 6-án sportcsarnokunk adott otthont a B33 kosárlabda megyei döntőjének, ahol iskolánk fiú csapata szerepelt. Összesen 7 mérkőzést játszottak a diákok, és a csoportmérkőzések után a 3. helyen végzett a csapat, játszhatott a négy közé jutásért. A Széchenyi ellen szoros küzdelemben 13-12-re nyerték a refisek. Az elődöntőben a Nagy Lajos csapatát nem sikerült ugyan legyőzni, de a bronzmérkőzésen hihetetlen izgalmak után 15-14- re legyőztük a Komló csapatát és így a 3. helyet szereztük meg. A csapat tagjai: Domján Ákos, Hörnyék Máté, Kalmár Timót és Karsai Bálint.

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

December 6-án sportcsarnokunk adott otthont a B33 kosárlabda megyei döntőjének, ahol iskolánk fiú csapata szerepelt. Összesen 7 mérkőzést játszottak a diákok, és a csoportmérkőzések után a 3. helyen végzett a csapat, játszhatott a négy közé jutásért. A Széchenyi ellen szoros küzdelemben 13-12-re nyerték a refisek. Az elődöntőben a Nagy Lajos csapatát nem sikerült ugyan legyőzni, de a bronzmérkőzésen hihetetlen izgalmak után 15-14- re legyőztük a Komló csapatát és így a 3. helyet szereztük meg. A csapat tagjai: Domján Ákos, Hörnyék Máté, Kalmár Timót és Karsai Bálint.

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800