"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

onlinevizsgasetup 20210129
 
A megváltozott munkamódokat követve iskolánk együttműködő partnere, az ECL Nyelvvizsgaközpont önként jelentkezők bevonásával teszteli az online vizsgáztatás technikai feltételeit. A PRK Gimnáziumának 64 diákja jelentkezett a pilóta vizsgára. A próbavizsgák ezekben a napokban (01.28-től) zajlanak. Egyre több nyelvvizsgarendszer kínál a vizsgázóknak személyes jelenlétet nem igénylő alkalmakat, amikkel mostani végzőseink is élhetnek.

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

onlinevizsgasetup 20210129
 
A megváltozott munkamódokat követve iskolánk együttműködő partnere, az ECL Nyelvvizsgaközpont önként jelentkezők bevonásával teszteli az online vizsgáztatás technikai feltételeit. A PRK Gimnáziumának 64 diákja jelentkezett a pilóta vizsgára. A próbavizsgák ezekben a napokban (01.28-től) zajlanak. Egyre több nyelvvizsgarendszer kínál a vizsgázóknak személyes jelenlétet nem igénylő alkalmakat, amikkel mostani végzőseink is élhetnek.

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800