"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Igazi adventi hangulat varázsolódott iskolánk sportcsarnokába péntek este. Angyalkák, koszorúk, adventi fények és finomságok töltötték meg a standokat, árusítók, vásárlók zsibongása lepte el a sportcsarnokot. Együtt örülhettünk a mazsorettes lányok műsorának és kacaghattunk a fotósarokban rénszarvasnak, manónak, Mikulásnak beöltözött gyerekek, szülők, tanárok láttán.

Köszönjük mindenkinek, aki picit is hozzátett iskolánk adventváró alkalmához!!!

Képgaléria megtekintése

vasar 20181204 1

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: altiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Igazi adventi hangulat varázsolódott iskolánk sportcsarnokába péntek este. Angyalkák, koszorúk, adventi fények és finomságok töltötték meg a standokat, árusítók, vásárlók zsibongása lepte el a sportcsarnokot. Együtt örülhettünk a mazsorettes lányok műsorának és kacaghattunk a fotósarokban rénszarvasnak, manónak, Mikulásnak beöltözött gyerekek, szülők, tanárok láttán.

Köszönjük mindenkinek, aki picit is hozzátett iskolánk adventváró alkalmához!!!

Képgaléria megtekintése

vasar 20181204 1

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: altiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800