"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Sportesemények

Kosárlabda

Iskolánkban rengeteg kisgyermek játszik a Ratgeber Akadémia kosárlabda csapatában! Az 2010-es születésű csapat gerincét is a mi tanulóink adják! Sokan most novemberben játszották életük első mérkőzését! Nagyon nagy élmény volt az első győzelem a gyerekeknek, szüleiknek és nekem is egyaránt! Felléptünk a képzeletbeli piramis első lépcsőfokára együtt. Kilián Balázs

Sportlövészet

Tóth Richárd (4.b) elmúlt héten szombaton Székesfehérváron a Regionális Sportlövő versenyen korcsoportjában 1. helyezett lett.

Mazsorett

Kováts Réka (5. a) a XVII. Budapest Csillagai táncversenyen mazsorett csapatával 1. díjat nyerte el.

Tájfutás

Iskolánk csapata első versenyén vett részt novemberben. Gratulálunk a futóknak, akik derekasan helyt álltak: Várady Helka (4. a), Gács Buda, Molnár Zsuzsi (5.b), Budavári Andor, Bernáth Dominik, Bandicz Boldizsár, Várady Bence, Mester Sarolta, Mester Levente, Kucsera Dávid (6.a), Jámbori Misi, Visegrádi Milán (6.b)

Külön gratulálunk Budavári Andornak, aki 3. lett, Molnár Zsuzsinak a 4. és Jámbori Misinek az 5. helyezésért.