"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Kiváló eredménnyel büszkélkedhetnek hatodik A osztályos diákjaink, Járay-Vojcek Borbála  és Kúti Anna, akik a Földi János Természettudományi Versenyen  a 4. helyet szerezték meg. Az országos megmérettetésre elmúlt hétvégén Budapesten került sor. Gratulálunk a szép sikerhez!

termeszettudosaink

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: altiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Kiváló eredménnyel büszkélkedhetnek hatodik A osztályos diákjaink, Járay-Vojcek Borbála  és Kúti Anna, akik a Földi János Természettudományi Versenyen  a 4. helyet szerezték meg. Az országos megmérettetésre elmúlt hétvégén Budapesten került sor. Gratulálunk a szép sikerhez!

termeszettudosaink

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: altiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800