"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

A Debreceni Református Kollégium rendezésében került sor profi és amatőr sportolók részvételével a református középiskolák XVI. nemzetközi atlétikai találkozójára. Csodálatos környezetben, felújított pályán versenyezhettek diákjaink. Nagy küzdelemben szép eredményekkel büszkélkedhetnek.

Lovász Ágnes 800 m síkfutás ezüstérmet, Fényes Lehel magasugrásban bronzérmet szerzett. További helyezéseink: Pörös Nikolett távolugrásban, Szilágyi Levente 400 m síkfutásban 5. helyet szerezte meg, Horváth Zsófia 800 m síkfutásban 7. és Kovács Krisztián 100 m síkfutásban 10. helyen végzett.