"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

2021. szeptember 22-én került megrendezésre az Országos Haditorna Verseny megyei döntője a Mecsextrém Parkban. Az eseményt a Honvédelmi Minisztérium évekkel ezelőtt azzal a céllal indította, hogy a honvédelmi nevelést, valamint a sportos és egészséges életmódot népszerűsítse fiataljaink körében.

A 13 csapat részvételével zajló versenyt a Pécsi Refi csapata nyerte meg, kivívva a budapesti országos döntőn való részvételt. Az időjárás nem volt kegyes, hiszen a verseny ideje alatt végig esett az eső. Csapatunk helytállása példaértékű! Gratulálunk!

A csapat tagjai: Szentgyörgyváry Boldizsár, Mácsodi Ferenc, Szenn Mihály és Csizmadia Máté.

Felkészítő tanár: Köves Ildikó