"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Nagyharsányi Általános Iskolája

Pécsi Református Kollégium Nagyharsányi Általános Iskolája

2020. október 2-án iskolánk felső tagozatos diákjai részt vehettek egy rendhagyó iskolai foglalkozáson a Mozaik Múzeumtúra és a Felelős Szülők Iskolája csapatával, akik az aradi vértanúk napjához kapcsolódó tematikával készültek több száz iskolás számára. A digitális múzeumpedagógiai nap a virtuális térben valósult meg, több múzeum bevonásával. A felsősök egész nap online kivetítés segítségével, élő, interaktív órákon vettek részt, miközben versenyeztek egymással. Az izgalmas foglalkozás végén döntetlen eredmény született: a 6. és a 8. osztály örülhet a nyereménynek, egy ingyenes múzeumlátogatásnak. Köszönjük, hogy részesei lehettünk ennek a nagyszerű programnak.
 
 

MMT7 Nagyharsany DIM

Pécsi Református Kollégium Nagyharsányi Általános Iskolája

Lábléc Logo

Elérhetőségek - Nagyharsány

Cím: 7822 Nagyharsány, Petőfi u. 2-6

Email: nagyharsany@refipecs.hu

Tel.: +36-72-379-651

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Elérhetőségek - Pécs

Cím: 7630 Pécs, Engel J. u. 11

Email: titkarsag@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

2020. október 2-án iskolánk felső tagozatos diákjai részt vehettek egy rendhagyó iskolai foglalkozáson a Mozaik Múzeumtúra és a Felelős Szülők Iskolája csapatával, akik az aradi vértanúk napjához kapcsolódó tematikával készültek több száz iskolás számára. A digitális múzeumpedagógiai nap a virtuális térben valósult meg, több múzeum bevonásával. A felsősök egész nap online kivetítés segítségével, élő, interaktív órákon vettek részt, miközben versenyeztek egymással. Az izgalmas foglalkozás végén döntetlen eredmény született: a 6. és a 8. osztály örülhet a nyereménynek, egy ingyenes múzeumlátogatásnak. Köszönjük, hogy részesei lehettünk ennek a nagyszerű programnak.
 
 

MMT7 Nagyharsany DIM

Elérhetőségek - Nagyharsány

Cím: 7822 Nagyharsány, Petőfi u. 2-6

Email: nagyharsany@refipecs.hu

Tel.: +36-72-379-651