"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

December 7-én tartottuk iskolánk tornatermében az első Mikulás kupát. Felsős tanulóink kosárlabda, kézilabda, futball sportágakban, vegyes, 5 fős csapatokban mérhették össze erejüket, technikájukat, összetartásukat. A mérkőzésekre a gyors iram, a sportszerűség volt a jellemző. A kosárlabda és a kézilabda első helyét büntetődobásokkal tudtuk csak eldönteni a két, egyforma pontszámot elért csapatok között.

Az eredményhírdetéssel együtt nem maradt el a szaloncukor díjazás sem.

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

December 7-én tartottuk iskolánk tornatermében az első Mikulás kupát. Felsős tanulóink kosárlabda, kézilabda, futball sportágakban, vegyes, 5 fős csapatokban mérhették össze erejüket, technikájukat, összetartásukat. A mérkőzésekre a gyors iram, a sportszerűség volt a jellemző. A kosárlabda és a kézilabda első helyét büntetődobásokkal tudtuk csak eldönteni a két, egyforma pontszámot elért csapatok között.

Az eredményhírdetéssel együtt nem maradt el a szaloncukor díjazás sem.

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013