"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

December 6-án reggel csengőszó hírdette, hogy megérkezett iskolánkba a Mikulás. Elsőseink nagyon meglepődtek, ők először találkoztak az öreg Télapóval nálunk. Váratlan vendégünket hellyel kínáltuk, hogy kipihenje az utazás fáradalmait, közben a gyerekek felsorakoztak a folyosón, bátran válaszoltak a Mikulás kérdéseire, majd énekszóval örvendeztették meg a jóságos öregembert. Hamarosan előkerültek a szaloncukrok a Mikulás zsákjából, s ő megígérte, hogy jövőre újra eljön hozzánk.

Ho-ho-ho-hoooo

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

December 6-án reggel csengőszó hírdette, hogy megérkezett iskolánkba a Mikulás. Elsőseink nagyon meglepődtek, ők először találkoztak az öreg Télapóval nálunk. Váratlan vendégünket hellyel kínáltuk, hogy kipihenje az utazás fáradalmait, közben a gyerekek felsorakoztak a folyosón, bátran válaszoltak a Mikulás kérdéseire, majd énekszóval örvendeztették meg a jóságos öregembert. Hamarosan előkerültek a szaloncukrok a Mikulás zsákjából, s ő megígérte, hogy jövőre újra eljön hozzánk.

Ho-ho-ho-hoooo

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013