"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Az idei karácsonyi ünnepünket sem nem a megszokott módon ünnepeltük

karacsony 20210118

Vállalkozó szellemű, és szerepelni szerető tanulóink rövid műsorral emlékeztek meg  Úr Jézusunk születésének ünnepéről. Ebben az embert próbáló időben különösen nagy szükségünk van arra, hogy kiléphessünk a hétköznapokból, hogy megtartsuk hagyományos ünnepeinket, - mégha nem is hagyományos módon -, kiemeljük ezek értékét és fontosságát, erőt merítve ezzel a megpróbáltatásokhoz. A műsort videóra vettük, a felvételt a közösségi - és a videómegosztó oldalon is nyilvánossá tettük, hogy minden otthonba eljuthasson a karácsony üzenete, felragyogjon a betlehemi csillag fénye.

A műsor megtekinthető az alábbi linken:

https://youtu.be/Hue87Pus7YU

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Az idei karácsonyi ünnepünket sem nem a megszokott módon ünnepeltük

karacsony 20210118

Vállalkozó szellemű, és szerepelni szerető tanulóink rövid műsorral emlékeztek meg  Úr Jézusunk születésének ünnepéről. Ebben az embert próbáló időben különösen nagy szükségünk van arra, hogy kiléphessünk a hétköznapokból, hogy megtartsuk hagyományos ünnepeinket, - mégha nem is hagyományos módon -, kiemeljük ezek értékét és fontosságát, erőt merítve ezzel a megpróbáltatásokhoz. A műsort videóra vettük, a felvételt a közösségi - és a videómegosztó oldalon is nyilvánossá tettük, hogy minden otthonba eljuthasson a karácsony üzenete, felragyogjon a betlehemi csillag fénye.

A műsor megtekinthető az alábbi linken:

https://youtu.be/Hue87Pus7YU

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013